16 lõbusat pruudi dušimängu

Roosa pilt pidude kaunistuste ja tekstiga Pinteresti jaoks

Need lõbusad pruudi dušimängud on sellised, mida kõik teie külalised armastavad! Kindlasti mõned kõige ainulaadsemad ja lõbusamad pruudi dušimängud, sealhulgas mängud, mida te pole ilmselt kunagi mänginud!

16 suurepärast pruudi dušimängu, mida peate proovima

Parimad pruudi dušimängud

Need pruudi dušimängud on need, mille ma oma väikese õe jaoks kokku panin boheemlaslik pruudidušš , vahetult enne tema ilusat boheemlaslik pulm ! Oleme alati olnud loov ja mängiv pere, nii et tahtsin välja mõelda pruudi dušimänge, mida inimesed polnud kunagi varem mänginud!

Mul oli õigus.

Need mängud on sellised, mida keegi toas viibijatest polnud varem mänginud! Ja ma julgen öelda, et see oli kõigi aegade parim pruudidušš.

Me sidusime need lõbusad pruudi dušimängud sellega prinditav pruudidušš mäng nimega armulugu ja oli üks uskumatu pärastlõuna.

Inimesed räägivad endiselt, kui lõbusad need mängud olid! Ja minu kingitusest õele - need kuupäevaöö kaardid (üks kuupäev aasta igal nädalal!)

Kuidas mängida

Kõiki neid mänge saab kas mängida stiili võitmiseks minut või lihtsalt valida ja valida loendist paar mängu, mida oma külalistega mängida. Kui otsite midagi vähem aktiivset, võiksite neid pruudidušši vaadata

Ükskõik, mille viisi valite, garanteerin, et need on ikkagi lõbusad. Ja ma olen mängud kujundanud nii, et need toimiksid ühisdušina, kui soovite pruutpaari korraga tähistada!

Seda emoji pruudi dušš mäng sobib hästi ka ühisvihmade jaoks!

Kui soovite neid mängude mängimiseks minutina mängida, soovitan seda lugeda minut selle mängude võitmiseks kõigepealt postitama. Vastasel juhul järgige lihtsalt allolevaid mängu juhiseid!

Samuti saate vaadata allolevat videot, et näha, kuidas see on tehtud!

Lõbusad pruudi dušimängud

Lisasin 16 erinevat pruudi dušimängu, mis sisaldavad midagi pulmadega seotud. Valige oma lemmikud ja minge nendega kaasa.

# 1 - pange sellele sõrmus

Täida kauss kommid puuviljarõngad pruudi dušimängudja anna oma mängijale a söögipulk pruudi dušimängud.

Mängija peab söögipulka hoidma ainult suuga. Esimene mängija, kes saab söögipulgale 10 sõrmust, võidab.

Tüdruk, kes paneb ühes lõbusamas pruudidušimängus söögipulgale sõrmused

# 2 - sukapaela viskamine

Andke igale mängijale odav sukahoidja pruudi dušimängudja seadistanud vahuveinisiidripudelid pruudi dušimängudnende ees põrandal. Esimene mängija, kes viskab, heidab või viskab muul viisil sukapaela ja laseb sellel helistada ühte vahuveini siidripudelist, võidab.

# 3 - meeleheitel koduperenaised

Kirjutage registrikaartidele kuulsate abielupaaride abikaasade nimed (nt Ryan Reynolds, Ryan Gosling, Tim McGraw, Keith Urban). Mängijad peavad kaardi valima, et siis esitada naine (mitte kaardil olev inimene) šaraadivormis (pole sõnu, lihtsalt näitlemine).

Ühe minuti jooksul läbige nii palju kui võimalik ja inimene, kes saab minutiga kõige rohkem, võidab. Kas sa ei armasta lihtsalt minu väikese õe näitlemist Blake Lively (Gossip Girl'i täht) ja Nicole Kidmani filmis Bewitched?

Mängu näpunäide!

Koostage oma nimekiri peol osalevate külaliste põhjal. Kui tegemist on mitme põlvkonnaga, soovitan jääda väga kuulsate inimeste, mitte ainult noorema põlvkonna inimeste juurde!

Meeleheitel koduperenaiste näitlemine ühes kõige lõbusamas pruudi dušimängus

# 4 - avatud baar

Enne pidu vali välja paar minišokolaaditahvlid pruudi dušimängudsuurest baarist ja pane a kuldkleebis pruudi dušimängudpõhjas. Seejärel asetage need kõik kas joontena või rühmana tasasele pinnale.

Mängu mängimiseks peavad mängijad valima ühe minikommi ja kui kuldkleebist pole, siis sööge see ära. Mängijad peavad jätkama kommikangide valimist ja söömist, kuni nad leiavad ühe kuldse tähega.

Avatud baarimäng on üks lõbusamaid pruudi dušimänge

# 5 - vastuvõtuv liin

Seda saab kõige paremini mängida meeskonnamänguna. Toa ühes otsas on riisiga täidetud kauss ja toa teises servas tühi tass või väike purk. Võistkonnad peavad võistlema, et riis kausist üle kanda, andes riisi käest kätte, ruumi teisele poole ja väikesesse purki.

Võidab esimene meeskond, kes purki täidab. See teeb ühe parima pulmadušimängu, kuna riis on nii suur pulmatraditsioon!

# 6 - Kuupäeva salvestamine

Enne pidu küsige pruudilt paar olulist kuupäeva oma elus (nt esimene kohting, esimene suudlus, tema pakutud kuupäev, tema sünnipäev). Selle mängu jaoks lõigake välja nii aasta kuud kui ka numbrid 1 - 31 ja laske neil lauale istuda.

Iga vooru kohta öelge mängijatele, et nemad peavad esimesena välja mõtlema õige kuupäeva, valides kuu ja päeva ning valides selle pruudi näitamiseks.

Pruut ütleb neile õigesti või varem / hiljem ja nad peavad jätkama kalendrikuupäevadega laualt edasi-tagasi jooksmist pruudile, kuni keegi selle õigeks saab.

Saate seda teha kas üks kord või mitu korda erinevate kuupäevadega.

Kas otsite rohkem pruudi dušši ideid?

KONTROLLIGE KÕIK IDEED

# 7 - rahapaja

Mängijad peavad a-st teisaldama teatud arvu rahapajaid anum piparmüntidest pruudi dušimängudtoa teises servas olevasse purki, imedes piparmünte a põhk pruudi dušimängudja hoida seda imetatuna, kuni nad saavad selle purki panna.

Sõitke esimesena kindla arvu juurde või vaadake, kes suudab minutiga kõige rohkem hakkama saada.

Piparmündi mängimine ja muud pulmadušimängud

# 8 - armastuslugu

Olge esimene meeskond, kes kõik selle filmi lahti mõtestab tasuta prinditav mäng täis erinevaid võimalusi öelda klassikalisi filme (nt abielluva kuninga tütar = printsessi pruut).

Või kui eelistate laule, proovige seda tasuta prinditav armastuslaulu versioon populaarsete armastuslaulude lahti harutamiseks (nt lugu romantikast = armastuslugu). See on üks lõbusamaid prinditavaid pruudidušimänge, mida olen pruudidušil mänginud!

# 9 - sõlme sidumine

Mängijad peavad kõige rohkem viigistama kirsivarred pruudi dušimängudsõlmedeks, kui nad saavad oma keelega kas minutiga või konkurentidega võrreldes. See on üks mängudest, mis toimiks sama hästi poissmeeste seltskonnamängud ka!

# 10 - turult väljas

Osta peotäis pulmadega seotud esemeid või esemeid pruudi registrist (ja andke need pärast seda pruudile) ja veenduge, et teate täpselt, kui palju igaüks neist maksab.

Mängijad peavad võistlema, et panna esemed õiges järjekorras kõrgeimast madalaimani.

Mõlemad korrad ja vaadake, kes suudab seda teha vähem kui minutiga, või vaadake, kes suudab seda kõige kiiremini, olenemata sellest, kui kaua see aega võtab.

oz -teemalise peo võlur

Mõlemal juhul laseksin kellelgi kõigepealt seda teha ja laseksin siis teisel mängijal sisse tulla, et nad vihjeid ei saaks.

Näpunäide!

Võite ka seda mängu mängida. Hind on õige stiil! Paluge inimestel ära arvata, kui palju on pulmadega seotud esemeid inimene, kes on kõige lähemal, ilma et peaksite üle minema - võidab punkti - enamik punkte saab auhinna!

# 11 - pulmakraamid

Virn plastist šampanjaklaasid pruudi dušimängudüksteise peal ja lasevad mängijatel põrgatada lauatennise pallid pruudi dušimängudüle toa, et näha, kes saab nende tassivirna kõigepealt maha lüüa.

Teise võimalusena võite lindistada ühe šampanjaklaasi mängija kohta ja lasta mängijatel proovida esimesena pingpongi põrgatada ja tassi maandada.

# 12 - suudle pruuti

See on pildimäng, kus joonistav inimene teeb seda a toru huulepulka pruudi dušimängudmida nad saavad hoida ainult suus.

Saate seda teha kahel viisil - kas lasta ühel inimesel joonistada ja proovida läbida nii palju kui võimalik kindla aja jooksul, näiteks minut, või võite lasta paljudel inimestel oma meeskonda meelitada sama asja joonistada arvan kõigepealt ära.

Mõlemal juhul on lõbus. Ja see on minu enda isikliku pruudidušimängude nimekirja tipus!

Näpunäide!

Vaadake Dollar Tree'st või mõnest muust dollaripoest odavat huulepulka, et te ei pahaks rikkuda. Või küsige sõpradelt ja perelt, kas neil on midagi sellist, mida nad enam ei kanna - desinfitseerige see lihtsalt eelnevalt!

Huulepulga pildimängu ja muude lõbusate pruudi dušimängude mängimine

# 13 - koogikate

Andke igale mängijale 10 plasttopsid pruudi dušimängudja odav plastik koogikate pruudi dušimängud. Laske neil panna esemed enda ette, et nad teaksid, kus neil siis iga mängija silmad kinni seotakse.

Mängija peab looma plasttopsidest “koogi” - see tähendab, et pange tassid 4 - 3 - 2 - 1 ja asetage seejärel tordikate tasside kohale, ilma et nende kook ümber kukuks. Võidab esimene mängija, kes seda teeb, või mängija, kes seda kõige kiiremini teeb.

Tasside virnastamine erinevatesse lõbusatesse pruudi dušimängudesse

# 14 - punastav pruut

Prindige välja pruudi näo foto koopiad ilma meigita. Andke igale mängijale juurdepääs odavale meik pruudi dušimängudsh huulepulk, põsepuna, lauvärv jms ja seejärel silmad kinni.

Mängijal on 1 minut aega, et anda pruudi pildile silmad kinni. Pruut valib parima meigitöö.

# 15 - suletud suudlusega

Täitke 10 kastid pruudi dušimängudkoos šokolaadisuudlused pruudi dušimängudnii et neil kõigil oleks erinev arv suudlusi vahemikus 1-10, siis mässige karbid odavasse pulmapaberisse.

Mängija peab kasti sisemuses olevate suudluste kuulamiseks raputama ja need järjestama, alates kõige vähemast suudlusest kõige rohkem.

Kingituse raputamine, et näha mida # 16 - külmad jalad

Täida suurelt serveerimisnõud pruudi dušimängudjääkülma veega siis kümme suurt metallist või plastist rõngad pruudi dušimängudsees.

Mängijad peavad võistlema, et esimesena kõik külmutusvee kausist rõngad välja saada vaid jalgu kasutades.