Lõbus aastavahetuse minut mängude võitmiseks

Parimad aastavahetuse mängud mängisid kõik suurepärase minutiga, et seda võita

Üks minu lemmik asju, mida suure grupiga teha, on mänguminut mängude võitmiseks, mis on inspireeritud mängusaatest Minute to Win It! Just neid mängisime meie jõulupidude mängudel ja plaanime järgmisel nädalal aastavahetuseks uuesti erinevate mängude ja erineva inimgrupiga mängida.

Võite proovida ühte neist aastavahetuse mängudest või mängida neid kõiki, olenemata sellest, mis teile sobib!

Uus aasta

See postitus sisaldab teie mugavuse huvides sidusreklaamide linke toodetele. Kui ostate minu linkide kaudu, võin saada väikese vahendustasu teile lisakuludeta.

Aastavahetuse minut mängude võitmiseks

Kõik need mängud on Minute to Win It stiilis mängud ja olenevalt mängivate inimeste arvust on neid mängida mitmel viisil. Kas te ei tea, mis minut on selle võitmiseks mängud? Alusta minu omadest minut selle võitmiseks mängude lehel see on täis juhiseid, ideede hindamist ja palju muud!

Stiil nr 1: minut selle võitmiseks üksikisikutele - mees vs kell

Selles versioonis üritab üks mängija iga mängu kohta võita. Nii peavad nad näiteks proovima mängu minuti jooksul lõpule viima (sellest ka nimi selle võitmiseks). Kui nad seda teevad, võidavad nad auhinna. Kui ei, siis laske kellelgi teisel lasta. Kui lähete selle stiiliga, soovitan valida iga mängu jaoks erinev inimene.

Selle alternatiivse versioonina võite lubada samal inimesel mänge jätkata, kuni ta ei suuda ühe minutiga lõpetada. Või võite lasta kõigil mängida samaaegselt individuaalselt (sarnaselt allpool olevale versioonile 3, kuid pigem üksikisikutele kui võistkondadele) ja vaadata, kes kõik saavad väljakutse minutiga lõpule viia.

Stiil nr 2: minutite võitmiseks gruppidele

Selles stiilis valite igaks mänguks kaks mängijat, kes lähevad üksteise vastu mängu mängima, mitte ei taha kella lüüa. Nii et annate igale inimesele mängutarvikud ja näete, kes saab esimesena lõpetada. Esimene, kes lõpetab, võidab auhinna. Jällegi pöörake iga mängu jaoks paari, korrates mängijaid vastavalt vajadusele, kuid see töötab hästi, kui teil on väiksemaid gruppe, nii et kõik saavad osaleda erinevates mängudes.

Stiil nr 3: minut selle võitmiseks meeskondadele

Selles stiilis jagate oma grupi kaheks (või 3 või 10 sõltuvalt külaliste arvust) meeskonnaks. Igaks mänguks peavad meeskonnad valima ühe mängija, kes konkureerib teiste meeskondadega mängus. Nii antakse näiteks igale meeskonnale üks inimene tarvikud ja mängujuhised. Kui ütlete, et minge, võistlevad kõik, et olla esimesed, kes mängu lõpetavad. Esimene võistkond, kes lõpetab, saab 5 punkti, teine ​​meeskond 3, kolmas meeskond 1 ja kõik teised ei saa ühtegi. See toimib kõige paremini, kui teil on üsna vähe inimesi ja see on hea viis panna kõik kaasatud oma meeskonda rõõmustama.

Märkus. Kui mõni neist väljakutsetest tundub grupi jaoks, kellega mängite, on lihtne või liiga raske, kohandage end vabalt. Näiteks kui teil on # 1 jaoks äärmiselt koordineeritud rühm, laske neil püüda 10 või enam.

Nende uusaasta mängude tarvikud

Kui kavatsete kõiki neid mänge mängida, on siin kõik asjad, mida peate mängima, mida teil võib-olla kodus veel pole.

Ja kui need mängud pole teie stiil, vaadake neid prinditavad aastavahetuse mängud Tegin just selleks aastaks! Või need 20 muud Aastavahetuse mängud - Olen kindel, et selles loendis on midagi kõigile!

Või hankige minu 12 prinditavat mängu pakk ühes kohas!

soovite rohkem aastavahetuse mänge?

HANKI meie mängude komplekt!

Kuidas neid aastavahetuse mänge mängida

Vaadake allolevast videost kiiret ülevaadet, kui lõbusad need mängud tegelikult on!

# 1 - ära vaata tagasi, vaid pea (2 mängijat)

Tarvikud : Puuvillapallid, pom pomid ja aastavahetuse peomütsid

Kuidas mängida:

Andke ühele mängijale kott puuvillapallid või pom poms ja kingi teisele mängijale (samast meeskonnast) aastavahetuse peomüts.

Mängu jaoks peab mängija 1 seisma mängija 2 taga ja viskama puuvillapallid või pom pomid üle mängija 2 pea. Mängija 2 peab püüdma pom pomid kinni keerata, pööramata end tagasi ja vaatamata oma meeskonnakaaslasele, lihtsalt sirutades ja sirutades käe, et pomid kätte saada.

Esimene meeskond, kes saab viis esimest võitu.

Uuel aastal palli püüdmine

16 suurepärast aastavahetuse peomängu, mis sobivad täiskasvanutele, teismelistele, lastele või tõesti kõigile teistele, kes mänge mängivad! Lastele ja tervetele peredele meeldib see lõbus minut, et võita kogu öö stiilimõtteid! # 14 näeb välja lõbus!

# 2 - sortige läbi 2020. aasta

Tarvikud: Kirjutage kamp kahes erinevas värvitoonis, nii et teil oleks 2-de komplekte, näiteks hunnik siniseid 2-sid ja sinine punaseid 2-sid. Tehke sama ka numbriga 0 - kaks erinevat värvilist 0s komplekti.

Pange kõik numbrid suurde kaussi. Pange kauss numbritega laua keskele. Pange neli väiksemat kaussi laua nelja nurga alla, kui see on suur laud, või pange need ruumi neljas kohas. Määrake igale kaussile number ja värv - nt sinine 2, punane 2, sinine 0, punane 0.

Mängija peab tähtaja jooksul sorteerima suures kausis olevad numbrid väiksemaks kausiks, valides korraga ainult ühe numbri ja nad PEAVAD sorteerima valitud numbri (ei saa seda tagasi panna, et teha kõiki siniseid kahesid jne).

# 3 - Pop Confetti

Tarvikud: Viis õhupalli, konfettid / sprinklid / puuviljakivid ja rasked talvekindad

auto rentimine disney maailmas

Täitke viis õhupalli konfetti , piserdab või Puuviljad kivikesed võistkonna / mängija kohta.

Mängija peab määratud aja jooksul kõik viis õhupalli hüppama, kasutades selga ainult käsi (nii et pole hambaid, jalgu, pätt jne). rasked talvekindad . Seda mängu näete tegevuses minu lehel laste aastavahetuse pidu siin !

# 4 - Tiara Toss

Tarvikud : Kaalutud šampanjaklaasid, aastavahetuse diademid

Seadistamine liikluskoonused , postid, kaalutud šampanjaklaasid või midagi muud, mida saaksite rõnga ümber viskamiseks kasutada.

Andke mängijale kolm Aastavahetuse diademid ja laske neil seista maalriteibiga loodud joone taga. Mängijad peavad tiaaraid joone tagant viskama, et proovida tiaarat koonuse või pulga ümber helistada. Mängija peab helisema kolm tiaarat.

# 5 - nimetage seda kuulsust

Tarvikud : Indekskaardid kuulsuste nimedega, kes olid palju uudistes

Kirjutage nimekiri kuulsustest, kes olid aasta jooksul palju uudistes. Kui olete ummikus, vaadake neid Aastavahetuse tühiasi ja lihtsalt haarake mängude nimed.

Mängija peab panema selle kuulsuse nime otsmikule nagu mäng Pea üles ja nende meeskond peab andma neile vihjeid (nimesid pole), et panna nad oma otsaesisele kuulsusele ära arvama. Kui nad on kuulsuse ära arvanud, saavad nad edasi liikuda.

Mängija peab minutiga õigesti ära arvama viis kuulsust või see, kes suudab minutiga kõige õigemini hakkama saada.

Aastavahetuse šarade ja muude aastavahetuse mängude mängimine

# 6 - Pallilangus

Tarvikud: Pingilauapallid, ämbrid, toolid

Kuidas mängida :

Mängija peab seisma toolil ja üritama kukkuda lauatennise pallid tooli taga maas olevasse kaussi (või tassi). Mängija peab enne tähtaja möödumist kolm pingpongipalli edukalt tassi laskma (ilma et see välja põrgataks).

Aastavahetuse pallimängumängu tegemine

# 7 - kesköine suudlus

Tarvikud: Šokolaadisuudlused, kleebised või teip, millel on kiri 12:00.

Enne pidu kirjutage viiele väikesele paberilipile välja 12:00 (või südaöö) ja kleepige need paberilipud viie põhja külge. šokolaadisuudlused . Selle mängu jaoks pange lauale põhjad allapoole 50 šokolaadisuudlust, sealhulgas viis, mille põhjas on 12:00.

Mängija peab läbima ja valima ühe suudluse korraga, püüdes leida ühe, mille põhjas on 12:00. Kui kell on 12:00, siis need on tehtud. Kui kell on 12.00, peab mängija enne teise valimist sööma šokolaadisuudlust.

ingli number 313 tähendus
Mängib aastavahetuseks kesköist suudlusmängu

# 8 - hoidke oma resolutsiooni (1 mängija)

Tarvikud : Õhupallid, paberilipid, millele on kirjutatud tüüpilised eraldusvõimed

Laske õhku kolm õhupallid mängija kohta ja kirjutage igale õhupallile tüüpiline resolutsioon (nt kaalust alla, vähem tööd tegema, söögikava jne). Mängija peab võitmiseks hoidma kolme õhupalli õhus terve minuti või aja, kui kaua neid üleval hoiab ja võidab inimene, kes neid kõige kauem üleval hoiab.

See mäng töötab kõige paremini suures ruumis, kui mängite korraga mitme inimesega või kui mängite korraga ühte mängijat. Kui soovite, et korraga mängiks mitu inimest, soovitan kasutada erinevaid värve.

# 9 - aastavahetuse loendus

Tarvikud : Karbid, kohinakellad

Täitke 10 kasti kohin kellad , 10 ühes, 9 ühes, 8 ühes ja nii edasi, nii et igas karbis on erinev arv kõlksukelli. Mängija peab kastid raputama ja panema kastid loendamisjärjekorda (10: 1), lähtudes sellest, kui palju kellukesi on kastis - 10 vasakul ja 1 paremal. Mängija peab tellimise lõpetama minutiga ja saama selle võitmiseks õigeks.

Kui mängite mitme meeskonnaga, võidab esimene mängija, kes saab kiireima ajaga õige järjekorra. See mäng töötab kõige paremini kinkekarbid või muud kastid, millel on ülaosad, võite lihtsalt maha võtta, et saaksite neid uuesti ja uuesti kasutada.

# 10 - peegeldusjooks

Tarvikud: Esemed takistuste raja rajamiseks ja suured käeshoitavad peeglid

Pange maapinnale ühelt joonelt teisele takistuste rada nagu käbid, mänguasjad, konfetipopperid jms. Mängija peab väljakutse täitmiseks end stardijoonest finišijooneni mööda objekte ringi liikuma ja seejärel finišist stardijooneni tagasi.

Aga oota, see pole nii lihtne. Edasiliikumise asemel peab mängija hoidma a pihuarvuti peegel ja liikuda tahapoole, kasutades just seda, mida nad oma peegelpeeglis näevad.

Takistusraja tegemine aastavahetuse mängude ajal

# 11 - Aja liivad

Tarvikud: Ämbrid, liiv, plastist tähed

Mängija peab otsima a kaudu suur ämber kohta liiv leida tähti Auld Lang Syne sõnastamiseks enne, kui aeg otsa saab (või kõige kiiremini). Plastist tähed nagu need oleksid ideaalsed.

# 12 - Müts maha

Tarvikud: Peomütsid, lauatennise pallid, laud

Pane peomütsid nagu need pjedestaalil või laual. Mängija peab põrgatama (nad peavad põrgatama, mitte veerema ega viskama) lauatennise pallid laua taga ja proovige kõik peokübarad maha lüüa, enne kui aeg otsa saab. Kasutage peomütse, mis on kenad ja kerged.

Aastavahetuse mängud, mis hõlmavad pingpongipalle ja peomütse

# 13 - Toast toast (2 mängijat)

Tarvikud: Õnnelikud pallid, plastist šampanjaklaasid

Las kaks sama meeskonna mängijat seisavad ruumi ühes otsas ja ruumi teises otsas on kopp. Andke mõlemale mängijale a šampanjaklaas (plastmassist sellised toimivad hästi) ja andke ühele mängijale lauatennise pall. Või kui soovite kasutada šampanjaklaase, võite seda kasutada väikesed kopsakad pallid selle asemel.

Mängijad peavad seisma teineteise vastas (võivad seista üksteisest nii kaugel kui tahavad) ja liikuma stardijoonest lõpuliinini, andes pingpongipalli ühelt inimeselt teisele, visates seda (EI viska seda maha) teise inimese klaasi) ühest klaasist ja haarates selle teise klaasi.

(Ükski käsi pole lubatud, välja arvatud klaasi hoidmine). Mängijad saavad igal mängul liikuda nii palju kui soovivad, kuid kui pall mingil hetkel langeb, peab meeskond alustama otsast peale.

# 14 - must silmadega hernepuhumine

Tarvikud: Aastavahetuse müra tekitajad, mustasilmsed herned, laud

Mängija peab kasutama lihtsalt aastavahetuse müratekit puhuda kuivanud musta silmaga hernest laua ühest otsast teise. Esimene inimene, kes oma musta silmaga herned maha lööb, võidab.

Lõbus uusaastaõhtu mäng mustade silmadega herneste ja müra tekitajatega

Tarvikud : Küpsised

Mängija paneb a küpsis otsmikul ja mängu võitmiseks peavad küpsised oma kätt kasutamata otsmikult suhu viima. Kui mängija kukutab küpsise maa peale, võtke see kätte ja proovige uuesti. Kui küpsis puruneb, hankige uus küpsis ja alustage otsast peale.

10 kõige naljakamat minutit, et seda kunagi mängida võita! Need sobivad ideaalselt lastele, teismelistele, täiskasvanutele või isegi perekonna kokkutulekul. Neid oleks nii naljakas mängida koos oma meeskonnaga või poja järgmisel sünnipäeval! Ma ei saa oodata, et saaksin proovida # 7!

# 16 - Shakini uusaastaõhtu

Tarvikud: Tühjad koekarbid, pingpongipallid ja aluspüksivoolik

Kinnitage aluspüksivoolikule tühi koekarp (pikad ristkülikukujulised, nagu see sobib kõige paremini), mille saate kellegi taljele kinnitada. Täitke koekast lauatennise pallid ja seo kellegi talje ümber (nii et Kleenexi kast avaneb väljapoole). Sarnane nagu raputada selles oma sulesulge Tänupühade mängud postitus (seal on ka video!)

DIY Miki Hiir klubimaja peo ideed

Mängija peab raputama oma saaki, et kõik pingpongipallid enne aja lõppemist välja saada.

Veel aastavahetuse mänge

• Aastavahetuse ohusõnad - kas saate oma meeskonnakaaslase mõne sõna ära arvata, ilma et kogemata ohusõna ära arvaks? Nii lõbus mäng!
  • Aastavahetuse püüdjajaht - saatke lapsed ringi, otsides vihjeid sellest lõbusast püüdurijahist!
  • Aastavahetuse puhang - vaadake, kui palju üksusi igas loendis võite õigesti ära arvata! See räägib möödunud aasta pisiasjadest ja meenutab selliseid asju nagu parimad filmid, enim müüdud asjad ja palju muud!
  • Aastavahetuse Bingo - klassikalise lemmiku aastavahetuse versioon!
  • Vana-aasta õhtu hajutused - kas suudate iga tähe jaoks välja mõelda piisavalt ainulaadse sõna, et seda ei ületataks? See on lõbus teismelistele ja täiskasvanutele!