Halloweeni riietusmäng

See virtuaalne Halloweeni riietusmäng on lõbus ja lõbus viis tähistada sel aastal Halloweeni koos pere ja sõpradega! Mängijatel on vaid mõni minut aega riietuda nagu Halloweeni tegelased koos esemetega kogu majast!

Halloweeni üks lõbusamaid osi on kostüümidesse riietumine. Olgu see siis koolikostüümide paraad, trikk või kohtlemine või kostüümipidu - Halloween pole lihtsalt Halloween ilma kostüümideta!

See Halloweeni riietusmäng on lõbus viis lisada Halloweeni kostüümide vaim ühte kõige lõbusamaks ja lõbusamaks Halloweeni mängud mängid sel aastal! See on umbes nagu a Halloweeni püüdja ​​jaht aga Halloweeni tegelaste ja kostüümide jaoks!

üllatusideed abikaasale 30. sünnipäevaks

Ja kuna enamik inimesi tõenäoliselt sel aastal tegelikke halloweeni pidusid ei korralda, saate seda mängu mängida virtuaalselt ja nautida siiski oma sõprade ja perega seltskonda, viibides ohutus kauguses! See on tegelikult praktiliselt parem, et inimestel oleks juurdepääs kõigele, mida nad oma majas soovivad!

Olen lisanud viisi, kuidas seda isiklikult ka mängida, kui te seda otsite Halloweeni peo ideed tulevikus rohkem kui sel aastal!

Tarvikud

Teil pole tõesti vaja midagi muud kui selles postituses leiduvate riietusmärkide loetelu, iga mängija jaoks mingisugust seadet, kui nad osalevad suumi, Google'i hangouti või muu sarnase kaudu, ja 5-minutiline taimer .

Ülejäänud tarvikud on kõik, mida inimesed oma majast kostüümide loomiseks leiavad!

Oh ja auhinnad - ärge unustage võitjale auhindu! Tahate inimesi premeerida lustakate mõnitamiste ja osalemise eest sellel omamoodi kostüümivõistlusel!

Soovitan alati kinkekaarti (oranž või must!), Kuna saate need virtuaalselt saata, kuid võite ka mõned neist kätte võtta Halloweeni auhinnad võitjale saata või lahkuda nende maja juurest, kui nad on lähedal.

Tähesõdade mees mask istub arvutiekraani ees

Kuidas mängida

Mängu põhieesmärk on, et inimesed riietuksid kindla tähemärgina kindla aja jooksul. Nad saavad oma kostüümi loomiseks kasutada mis tahes esemeid oma maja ümber ja seejärel seda ekraanil näidata.

See on põhiidee - siin on kõik üksikasjad!

Seadistage mingi virtuaalne koosolek ja veenduge, et kõigil oleks kutselink ja sisselogimisteave.

Paluge kõigil korraga sisse logida ja jõuda kohta, kus kõik näevad kõiki teisi - teiste kostüümide nägemine on tore osa!

Kui kõik on seadistanud, selgitage mängureegleid.

Teie saatejuhina jagate rühmale tegelast või teemat ja neil on siis viis minutit, et välja mõelda parim kleit, mis esindaks seda teemat ja kuidas see ekraanil välja lülitub.

Eesmärk on, et inimesed oleksid loovad ja kasutaksid kõike, mida pähe tuleb, oma kapis või majas. Riided ja aksessuaarid on kõige olulisemad, kuid meik võib kindlasti inimestele võidutruu anda.

Valige oma rühma jaoks sobivad teemad nagu meie Pokemoni armastav meeskond

Kuidas võita

Viie minuti pärast peaksid kõik mängijad tagasi tulema ja ekraanil oma kostüümi näitama. Saatejuht valib iga vooru võitja ja nad teenivad punkti.

Soovitan mängida kuus ringi, umbes 40–45 minutit, kuid olen valiku jaoks lisanud kakskümmend erinevat teemat ja tegelast. Võite ka ise valida, kui keegi mulle ei meeldi!

Mängu lõpus kõige rohkem punkte saanud mängija võidab auhinna, millest varem rääkisime. Kui teil on viigiline, tehke viimane viigimurdevoor ainult kahe võrdsel kohal oleva mängija vahel.

Halloweeni kleitide teemad

Lisasin vaid käputäie halloweeni teemasid ja märke, mida saate kasutada. Olge julgelt loov ja valige muud teemad, mis teie publikule kõige paremini sobivad!

Grupiteemad

See mäng sobib suurepäraselt paaride ja perede ühiseks mängimiseks. Siin on mõned teemaideed suurematele koos mängivatele rühmadele! Samuti võite kasutada ükskõik millist neist üksikisikute jaoks ja kasutada mis tahes ülaltoodud üksikute märkide teemat ka rühmade jaoks.

Hoidke Virtual Fun Going

Kui olete selle Halloweeni riietusmängu mänginud, proovige järgmisena üht neist teistest virtuaalsetest Halloweeni mängudest!

Ekspertide näpunäited

Ärge rääkige inimestele midagi enne tähtaega nii et nad ei saaks asju ette valmistatud ja lähedal. Nii on lõbusam, kui kostüüme luuakse lennult!

Autasustage loovust ja vaeva . Kohtunikuna on teie ülesanne valida iga vooru jaoks kostüümi auhind 'parim'. Andke boonuspunkte (peas) selle eest, et olete loominguline, kui lihtsalt minna ja haarata oma laste kapist välja Tähesõdade mask.

Lisage igal ringil boonuspunkte sest selle kostüüm saab mängijatest kõige rohkem hääli. See aitab hoida inimesi kaasatuna ja proovimas.

Lühendage tähtaega kuni kolm minutit, kui arvate, et viis minutit on liiga pikk. Või kui teete esimese ringi ja kõik saavad hakkama viie minutiga kiiremini.

Pange taimer kuhugi, kus inimesed seda näevad nii et nad teavad, kui kaua nad veel peavad minema. Veel parem, kui suudate kuidagi reaalse digitaalse taimeriga ekraanile panna.

Las inimesed seletavad oma kostüümi vajadusel enne otsuse tegemist. Mõnikord on asjad üliloomingulised, kuid vajavad selgitamist, eriti ekraanil.

Toiduks riietatud mängijad

Mängu KKK

Mis vanuses saab seda mängu mängida?

See mäng sobib igas vanuses. See on isegi lõbus, kui soovite mängida kogu perega, kes töötab koos kostüümi loomisel. Olen sel eesmärgil lisanud grupiteemad!

Kas mõnel esemel on kostüümide piirangud?

Hoidke see peresõbralikuna, kuid kõik muu peaks olema kostüümide jaoks aus mäng.

Mis siis, kui on lips?

Teil on üks varundusteema või -tegelane, mida saab kasutada lipsumurdja kostüümivooruna. Ainus erinevus on see, et ainult lipsuga inimesed riietuvad selleks vooruks (kui teised ei soovi ja siis nad on teretulnud, nad lihtsalt ei saa võita).

Mis siis, kui keegi võtab liiga kaua aega?

Mängijad peavad ekraanil olema viie minuti jooksul, vastasel juhul diskvalifitseeritakse nad ringist. Või kui soovite selles osas kena olla, andke neile 10 sekundiline ajaperiood alates sellest, kui ütlete, et ekraanile jõudmiseks on aeg läbi.