21 superkangelase peomängu

Need lastele mõeldud superkangelaseminutid ei ole mõeldud ainult lastele, vaid need sobivad kõigile superkangelasi armastavatele lastele või täiskasvanutele! Tonni lõbusat minutit, et võita oma lemmik superkangelastest inspireeritud mängud! Superkangelaste seltskonnamängud igas vanuses!

See postitus sisaldab teie mugavuse huvides sidusreklaamide linke toodetele. Kui ostate midagi nende linkide kaudu, võin saada väikese vahendustasu teile lisakuludeta.

Superkangelaste peomängud

Neid superkangelaste seltskonnamänge saab mängida kas eraldi, vastastikku või meeskonniti. Igaüks neist on inspireeritud populaarsest superkangelasest ja kuigi ma olen The Avengersi suhtes pisut erapoolik, lisasin ka justiitsliiga superkangelased, X-mehed ja palju muud, kuna olen juba Avengersi seltskonnamängud .

Kujundasin mängud nii, et need oleksid kõik peresõbralikud, nii et saate neid kasutada lastele, täiskasvanutele, teismelistele või isegi vanavanematele. Neid kõiki saab mängida stiili võitmiseks eraldi või minutiga. Minuti võitmiseks mängud sobivad selleks ideaalselt - lihtsalt kasutage mängu ja muutke mängija vanuse raskusi.

1. stiil: mees vs kell - Selles versioonis üritab üks mängija iga mängu kohta võita. Näiteks peavad nad proovima ülesande minuti jooksul lõpule viia. Kui nad seda teevad, võidavad nad auhinna. Kui ei, siis laske kellelgi teisel lasta. Valige mängust erinev inimene.

Stiil nr 2: pea pea vastu - Selles stiilis valite igaks mänguks kaks mängijat, kes lähevad üksteise vastu, mitte kella vastu. Vaadake, kes saab ülesande kõigepealt lõpule viia. Auhinna võidab esimene, kes lõpetab. Jällegi pöörake iga mängu jaoks paari.

Stiil nr 3: võistkondlik võistlus - Selles stiilis jagate oma grupi kaheks (või vastavalt külastajate arvust 3 või 10) meeskonnaks. Igaks mänguks peavad meeskonnad valima ühe mängija, kes võistleb mängus teiste meeskondadega korraga. Esimene võistkond, kes lõpetab, saab 10 punkti, teine ​​meeskond 5 jne. See töötab kõige paremini, kui teil on üsna palju inimesi, ja see on hea viis panna kõik kaasatud oma meeskonda rõõmustama.

Kuidas neid superkangelaste peomänge mängitakse

Kui teil on mingeid kahtlusi, vaadake allolevat videot, et näha paari mängu näidet ja kui lõbusad need võivad olla! See on ainult neli mängu, kujutage ette, kui mängiksite neid superkangelasemänge 10 või enam! Eepiline ja hämmastav! Ideaalne mängida vahetult enne, kui lähed uut Infinity War filmi vaatama!

Juhised nende superkangelaste peomängude jaoks

Kõik need mängud on natuke erinevad, nii et olen nende jaoks kokku pannud juhised. Kuid teadke, et saate oma pere ja sõprade jaoks asju ümber lülitada või kohandada! Kui mängite nooremate lastega, muutke reegleid veidi lihtsamaks. Täiskasvanutega mängides väntage raskused üles!

Superhero peomängud: kättemaksumängud

Kuna enamik inimesi on üsna jagunenud, arvasin, et võiksin ka mängud jagada. Jagan selle kahte rühma - Avengers ja kõik muu. Sest tegelikult, mis seal veel on?

Kapten Ameerika

Vajalikud tarvikud :

Kuidas mängida:

Mängijad peavad seisma maapinnale kleebitud joone taga 20 jala kaugusel korvist ja proovima visata paberiplaatide 'kilpe', et nad maanduksid korvis või muus konteineris. Mängiti kõigepealt teatud arvu plaatide korvis maandamiseks, enne kui aeg otsa sai, võidud. Või kui mängite individuaalselt, peab mängija enne minuti möödumist ostma korvis teatud arvu kilpe.

mänguideed suurtele rühmadele

Need superkangelase minut selle võitmiseks on absoluutselt parimad superkangelaste seltskonnamängud lastele või täiskasvanutele! Isegi minu väikelaps armastas oma Marveli lemmikutest inspireeritud mängude mängimist! Mõni kasutab toitu, mõni on mäng, mida teete ise, ja mõni sisaldab isegi takistusrada! Ja mis kõige parem, võite neid minuteid kasutada ka mängude võitmiseks kui superkangelaste versioonid ka superkangelaste mänguõhtul!

Ämblikmees

Tarvikud :

Pange hunnik plastikust ämblikke maapinnale ja andke igale mängijale kleepuv käsi. Mängijad peavad kleepuma oma kleepuvate käte „võrgud“, et määratud aja jooksul (või kõige kiiremini) kätte saada teatud arv (10) plastmassist ämblikke.

Raudmees

Tarvikud :

Mängija peab söögipulga suhu panema ja söögipulga hoidmiseks ainult oma suud kasutades virnastama kõrvamutrid külgedele üksteise otsa. Võitmiseks peab mängija laduma kõik kaheksa. Kui nad alla kukuvad, peavad nad uuesti alustama.

Hulk

Tarvikud :

See on kahe mängijaga mäng. Andke igale paarile kotitäis õhupalle ja mängimiseks peavad nad kõigepealt õhupalli õhku laskma ja seejärel kokku lööma, kasutades inimese kohta ainult ühte kätt - surudes õhupalli kokku, et Hulk puruks lüüa. Purustage kolm õhupalli.

Hulk superkangelaste seltskonnamängud ja palju muud

Hulk inspireeris superkangelaste seltskonnamänge

Thor

Tarvikud :

Kingi igale mängijale ämber pingpongipalle ja haamer. Asetage ämber ruumi haamriga mängija vastas. Mängimiseks peab mängija põrgatama pingpongipalli ja navigeerima haamri abil pingpongipalli ruumi teises servas olevasse ämbrisse. Hankige kindlasti pingpongipalle, mis põrkavad hästi või see muutub peaaegu võimatuks!

Hawkeye

Tarvikud:

Pange mänguauto laua otsa ja andke mängijale kuhjaga kummikuid täis. Mängija peab mänguauto ühest otsast teise laskmiseks kasutama kummipaelu. Kui auto kukub küljelt maha, peavad nad selle uuesti lauale panema, kus see maha kukkus, ja alustama uuesti.

The Avengers inspireeritud lõbusad superkangelaste peomängud

Hawkeye inspireeris superkangelaste seltskonnamänge

Must panter

Tarvikud :

Mängija peab panema ühe käe selja taha ja ühe käe selja taha, lahti harutama kogu musta lõnga palli. Nad saavad kasutada soovitud meetodit, kui nad ei eemalda kätt selja tagant. Võitmiseks peavad nad saama lõngakera teise otsa kätte.

Sipelgamees

Tarvikud :

• Rosinad
  • (3) pooltäidisega 2-liitrised soodapudelid.

Pange kolm kaheliitrist soodapudelit joone keskele ruumi.

Võitmiseks peavad mängijad seisma soodapudelite kohal ja viskama “sipelgad” (rosinad) silmade kõrguselt alla olevatesse soodapudelitesse. Ei tohi kätt painutada ega langetada allapoole silmade kõrgust. Laste jaoks peavad nad ühe pudelisse viskama ja täiskasvanute jaoks võitmiseks igaühele sipelga.

Must lesk

Tarvikud: Hula hoop (suurus peaks sõltuma sellest, millises vanuserühmas mängib) ja plastikust ämblikud

Mäng: Mängija peab panema plastikust ämbliku pähe ja ilma ämblikut mingil hetkel puudutamata (kui see on peas), läbima hularõnga ühelt küljelt teisele. Kui ämblik kukub või nad seda puudutavad, peavad nad uuesti proovima.

Superkangelaste peomängud: muud superkangelased

Ma ei saanud lihtsalt Avengersiga peatuda, sest tegelikult on seal nii palju ägedaid superkangelasi, Avengers on lihtsalt minu lemmik. Aga kes teab pärast eelmise nädala Infinity War Trailerit, pole kindel, et minust saab suur fänn, kui kõiki mu lemmikuid enam pole!

Välk

Tarvikud :

• Teie maja kõik esemed, mida saate kasutada takistusraja loomiseks
  • Mis tahes esemetega (nt pallid, kurikaelad, medalid jms) täidetud ämber.

Mängijad peavad võistlema läbi takistusraja ja haarama eseme raja lõpust võimalikult kiiresti ämbrist välja, seejärel sõitma tagasi ja laskma selle takistusraja stardijoonest mööda. Korda kolm korda.

mida teha 50. sünnipäeva puhul

Batman

Tarvikud :

Mäng:

Andke mängijale virna tavalist printerimängijat. Enne kui aeg otsa saab, peab mängija tegema toast paberist Bat Jeti (s.t lennuk), et kurikaelad tassidelt maha lüüa.

Võitmiseks peavad mängijad kõik kolm kurikaela (või karika, mille peal on kurikaelad) maha lööma.

Aquaman

Tarvikud :

Asetage Rootsi kalad 'tiiki' maapinnale. Seo ornamendikonks 3 jala pikkuse nööritüki külge.

Mängimiseks peavad mängijad nööritükki suus hoidma ja proovima kuhjast Rootsi kala haakima. Nad peavad selle kas üles võtma (raskem) või viivad selle lihtsalt tiigist vastasküljel asuvale alale.

Roheline latern

Tarvikud :

Mängija peab kogu rohelise Ring Popi avama ja sööma vähem kui minutiga.

Wolverine

Tarvikud :

Kingi mängijale kolm värvilist pliiatsit, tükk valget paberit ja superkangelase temaatiline sõna. Mängija peab panema kolm värvilist pliiatsit sõrmenukkide vahele ja joonistama sõna nagu mängu Pictionary , pannes rühma sõna ära arvama.

Gambit

Tarvikud :

Asetage kast ühe toa juurde ja mängukaartide tekk umbes viie jala kaugusele. Mängimiseks peavad mängijad viskama mängukaarte gambiidi stiilis (nagu frisbee) ja saama vähemalt viis kaarti, et nad enne aja lõppemist kasti maanduksid. Suurendage või vähendage kaartide arvu sõltuvalt sellest, kes mängib.

Julge

Tarvikud :

• Tükike plakatitahvel või papp
  • Oreos või tõesti mõni maius töötaks - ma soovitaksin võib-olla pakitud komme, lihtsalt veenduge, et see libiseks lauale hästi
  • Silmside
  • Keskmise suurusega kauss või tass

Mängija peab istuma laua ühel küljel ja kandma silmi. Teipige papp või plakatilaud teisele poole lauda, ​​nii et see loob kaldtee laua servast kaussi / tassi maapinnale laua serva alla. Mängijal on üks minut, et Oreos kinniseotud silmadega üle kaldtee serva veeretada, et proovida ühte karikasse maanduda.

Ime naine

Tarvikud :

• String
  • 3 kerget kuldeset

Andke mängijale nöörijupp ja asetage kolm kuldeset maapinnale umbes viie jala kaugusel mängijast. Mängija peab nöörisõlme siduma, et luua “lasso”, seejärel haarake lasso abil kuldesemed ja viige need tagasi nende juurde. Nad saavad esemeid lohistada, kätte saada või kasutada mis tahes meetodit, kui nad oma kohast ei lahku.

Silver Surfer

Tarvikud :

• Hallid või hõbedased rätikud
  • Takistused takistusraja läbimiseks (valikuline)

Sõitke ruumi ühelt küljelt teisele (või kui soovite, takistuste ümber), surfates hallil rätikul. Seisa rätikul ja aja sõna otseses mõttes jalgu rätiku liigutamiseks edasi-tagasi. Esimene mängija, kes sinna pääseb, võidab tagasi. Need superkangelase minut selle võitmiseks on absoluutselt parimad superkangelaste seltskonnamängud lastele või täiskasvanutele! Isegi minu väikelaps armastas oma Marveli lemmikutest inspireeritud mängude mängimist! Mõni kasutab toitu, mõni on mäng, mida teete ise, ja mõni sisaldab isegi takistusrada! Ja mis kõige parem, võite neid minuteid kasutada ka mängude võitmiseks kui superkangelaste versioonid ka superkangelaste mänguõhtul!

Supermees

Tarvikud :

Pange kivikomm toa topsile ja asetage teine ​​tass teisele poole. Mängija peab plastkõrre kasutama ainult rohelise kivikommi (krüptoniit) toa teisel küljel olevale topsile viimiseks, seda puudutamata. Kui nad seda puudutavad, peavad nad alustama otsast peale.

Professor X

Tarvikud :

• Pööratav kontoritool
  • Oreos

Pöörake mängijat pöörataval toolil 3–5 korda. Seejärel peab mängija asetama Oreo otsaesisele ja toolil istudes kasutama Oreo otsaesiselt suhu ainult oma näolihaseid (ja meelejõudu). Kui Oreo kukub maapinnale, saavad nad selle üles võtta ja uuesti alustada.

Vajan veel minut mängude võitmiseks ? Vaadake neid lugejate lemmikuid!

Ärge unustage neid superkangelase minutit kinnitada, et võita mängud hilisemaks!